Auto moto

Ženy za volant nepatří

Myslím, že každá žena by jistě řekla, že toto může prohlásit pouze muž. Ano, určitě bychom našly takové ženy, kterým řízení vozidla opravdu nejde. Jejich auto je často na bocích poškrábané, mají naražený nárazník nebo prasklé sklo na světlech. Když je zastaví policista, většinou ani neví, kde mají řidičský průkaz, protože najít jakoukoli věc v záhadné kabelce plných nepotřebných věcí je téměř nemožné. Při samotném řízení to také nebývá velká sláva, zvlášťě při parkování.
dáma za volantem
To se může stát, že žena, ač nerada, se autem pomazlí s každým dalším, které stojí poblíž toho jejího. Rády také parkují přes dvě místa, možná proto, že předvídají, že bude potřeba více prostoru pro naložení nakoupených věcí samozřejmě.
Zkrátka a dobře ženy řídit údajně neumí. Ano, možná podle statistik zjistíme, že muži jsou opravdu zručnější v řízení než ženy, uvědomme si, že ženy (narozdíl od mužů) dokážou zastat mnoho jiných věcí, které by jen několik málo mužů zvládlo. Ale zpět k věci. Větší část našeho velkého imaginárního statistického koláče, do kterého spadají ženy, kterým řízení opravdu nejde, potřebuje několik věcí, které by zlepšili úroveň jejich jízdy. Přeci jenom v takových autech vozí své děti.
vw brouk před domkem
Podle ženského gusta
Existuje mnoho druhů aut. Díky možnostem, které se nám naskýtají dnes, si můžeme své vysněné auto opravdu upravit podle vlastních představ, ačkoli si za to občas pekelně připlatíme. Každopádně možností je mnoho. Muži si mohou libovat ve sportovních autech s pěkným zvukem a pořádně rychlou jízdou, veliké rodiny si mohou pořídit auta s větším prostorem vzadu či několika sedačkami navíc pro svá dítka a nakonec i ro ženy se aut najde spousta.
Samozřejmě existují různé typy žen, některá by raději sportovnější auto, jiná zase více uspořádané na nákupy do města. Každá z nás ale určitě touží po autě, které v sobě má jakési ženské kouzlo, které je vidět na první pohled. Tak například wolksvagen beetle. Ať už starý nebo nový model, wolksvagen „brouk“ je zkrátka neodolatelný svým tvarem a jakousi elegantností.Typické dámské auto, kterým je třeba se chlubit vyjížďkami jak na nákupy, tak i za město užít si západ slunce s přáteli. Další favorit v kategoii malá auta je Fiat 500. Je malý, skladný a opět elegantní. Má v sobě jakousi podmanivost a krásu. Jeho interiér je opravdu okouzlující, ale zároveň není tak drsný a mužský jako u jiných aut. Sladkou tečku na této dámské kabelce na kolečkách tvoří jeho barva. Máme tolik možností výběru, takže se každému trefí do vkusu – odlehkých světlých odstínů (mentolová, vatově růžová) až po černou s kupříkladu červenými obysy. Každý majitel si zkrátka vybere svůj vlastní design od hlavy až k patě.