Www

BLACK FRIDAY je tu!

Jako každý rok, tak i letos před Vánoci započal Black Friday. Ať už chcete nakoupit dárky, nakoupit dárky pro sebe nebo chcete jenom utrácet jen tak za věci, které byste si normálně nekoupili, ale když se podíváte na ty slevy, tak prostě musíte!
 black friday
U nás je zatím black Friday relativně mladý a zatím se chytá zejména mladší generace, která zná tu americkou verzi, kdy lidé stanují před obchody třeba i tři dny předtím, než se obchod otevře a poté se mačkají spolu s ostatními v úzkých uličkách, ušlapávajíce ty, kteří nestačí. Chcete televizi? Za tu cenu si raději vezmete další dvě, kdyby náhodou a obdarujete tak celou rodinu. Doslova vrchol konzumu lidské společnosti.
 
Je však důležité zmínit, že black Friday zasahuje i do internetového nakupování a více než kdy předtím proto najdete slevy klidně i o 70-80 %. A e-shopy se toho skutečně nebojí – neboť je známo, že právě před Vánocemi se na českých internetových obchodech protočí nejvíce peněz, zhruba 30 % celoročního obratu! To není málo. Navíc internetové obchody nepotřebují žádné extra velké prostory ani početný personál, proto je cena za zboží mnohdy lepší než v kterémkoliv kamenném obchodě. Stačí sklad a reklama.
 černý pátek
Internetové obchodnictví zažívá doslova největší rozkvět, dneska již na internetu nakupuje každý (Češi každoročně nakoupí za více jak 120 miliard korun) a Black Friday je jenom obrázkem společnosti, která se, při příznivých cenách a velkých slevách, nezastaví před ničím.
 
Měli jste možnost nakoupit, zatímco naplno zuřil Black Friday? Pokud jste to nestihli nebo vám nějaký rychlý klikař ukradl zboží doslova z ruky, vůbec nesmutněte. Internetové obchody mají rády své zákazníky a jistě vypíšou další nesmyslné svátky přehnaného konzumu, jako je tento. Hlavně jim na to nenaleťte a nakupujte pouze to, co potřebujete. Ale hlavně ve slevě!